Morze w zimie

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

UIMP
-#
Posty: 177
Rejestracja: 17 mar 2013, 18:32
Lokalizacja: Ustroń
Kontakt:

Morze w zimie

Post autor: UIMP »

Mam kryzys egzystencjalny i potrzebuję wyjechać z południa na północ. Zimą, początkiem stycznia będę miał nadmiar wolnego czasu i jakąś gotówkę. to na pewno musi być morze. Bałtyk. W Polsce. Nie wiem czy będę fotografował - chciałbym.
W grę wchodzi tani nocleg (3-4 noclegi), warunki nieistotne, żadne turystyczne udogodnienia mnie nie interesują. Im większa dziura tym lepiej (w tym roku latem zachwyciły mnie Dąbkowice). Byle była cisza.

Jest ktoś z Was w stanie coś polecić? Konkretną miejscowość, rejon, konkretną miejscówkę na nocleg?

Pozdr,
B.
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1711
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Morze w zimie

Post autor: jac123 »

No jeśli totalne zadupie, to jedź na Mierzeję Wiślaną, a najlepiej do Piasków przy ruskiej granicy. Mi tam się podoba.
ps. samochodem, czy transportem publicznym?
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Morze w zimie

Post autor: 4Rider »

Byłem w Pisakach latem i nawet latem jest tam spokojnie [całe barachło Niemiłego Społeczeństwa tłoczy się kilka-kilkanaście
kilometrów bliżej w Krynicy Morskiej], szczególnie jak się pójdzie kawałek na wschód i jest co fotografować, jest i fajny szlak przez las do granicy, a wracać można nad morzem. Mnie Północ pomogła, zresztą zawsze na nią mnie ciągnęło... 8-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
figureliusz
-#
Posty: 821
Rejestracja: 18 gru 2008, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Morze w zimie

Post autor: figureliusz »

Siedziałem parę tygodni w Kopalinie. Dziura, jak się patrzy, bo kilka kilometrów od morza :)
Po drodze fajne jeziorko to pstryknięcia
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Morze w zimie

Post autor: zladygin »

Byłem w październiku w Łebie. Niby kurort, ale po sezonie pustki. Teraz z pewnością głusza zupełna.
Awatar użytkownika
morotegari
-#
Posty: 452
Rejestracja: 20 kwie 2008, 15:07
Lokalizacja: Legnica

Morze w zimie

Post autor: morotegari »

Osobiście wolałbym Bieszczady.
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Morze w zimie

Post autor: zladygin »

morotegari pisze: 12 gru 2019, 13:46 Osobiście wolałbym Bieszczady.
Ale tam morze jest raczej małe.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Morze w zimie

Post autor: 4Rider »

Bieszczady z zmanierowanymi Bieszczadnikami leżą na południu chciałem zauważyć a Autor z Beskid pochodzi, więc tego... 8-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
morotegari
-#
Posty: 452
Rejestracja: 20 kwie 2008, 15:07
Lokalizacja: Legnica

Morze w zimie

Post autor: morotegari »

4Rider pisze: 12 gru 2019, 14:17 Bieszczady z zmanierowanymi Bieszczadnikami leżą na południu chciałem zauważyć a Autor z Beskid pochodzi, więc tego... 8-)
Rozumiem, po prostu Bieszczady jakoś bardziej mi pasują na miejsce, gdzie można porozmyślać i poukładać sobie w głowie to i owo. Miejsc poza głównymi szlakami jest masa.

Jeżeli musi to być morze- nie będę się wypowiadał.
szable
-#
Posty: 532
Rejestracja: 29 maja 2009, 21:47
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Morze w zimie

Post autor: szable »

Mieszkam nad samym morzem pod Świnoujściem. Mogę pomóc ogarnąć miejscówkę a i chętnie w plener ruszę z aparatem
darekdp
-#
Posty: 198
Rejestracja: 03 kwie 2011, 21:19
Lokalizacja: Szczecin

Morze w zimie

Post autor: darekdp »

W Pustkowie koło Rewala na pewno będzie pusto. Tylko nie wiem, czy jakiś nocleg będzie działał.
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika
olowek74
-#
Posty: 77
Rejestracja: 29 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: Grójec

Morze w zimie

Post autor: olowek74 »

Fajny plan.Gdybym miał kasę,może zrobił bym podobnie.Powodzenia życzę.
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1711
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Morze w zimie

Post autor: jac123 »

4Rider pisze: 12 gru 2019, 05:32 Byłem w Pisakach latem i nawet latem jest tam spokojnie [całe barachło Niemiłego Społeczeństwa tłoczy się kilka-kilkanaście
kilometrów bliżej w Krynicy Morskiej], szczególnie jak się pójdzie kawałek na wschód i jest co fotografować, jest i fajny szlak przez las do granicy, a wracać można nad morzem. Mnie Północ pomogła, zresztą zawsze na nią mnie ciągnęło... 8-)
Otóż to. Poza tym , z jednej strony morze, a z drugiej zalew.
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Morze w zimie

Post autor: Imperitus »

Łazy są w porządku, wyłącznie prywatne ośrodki- praktycznie zero wycieczek. Anus mundi rzekłbym ;-)
Niedaleko dwa jeziora przybrzeżne, starodrzewy po drodze do Darłówka. Samo miasto też niczego sobie.
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Morze w zimie

Post autor: aka »

Imperitus pisze: 13 gru 2019, 01:35 Anus mundi rzekłbym
Co najmniej niestosowne to porównanie :-(
ODPOWIEDZ