Minolta Dynax 5 - błąd

Aparaty tradycyjne - Informacje i problemy z Waszym sprzętem. Bez względu na format - zapraszamy

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
The way I am
-#
Posty: 198
Rejestracja: 03 mar 2019, 05:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: The way I am »

Imperitus pisze: 19 lis 2019, 13:51
The way I am pisze: 18 lis 2019, 18:23 Przecież ja nie będę czytał całej instytucji za ciebie. Ciesz się, że chcialem pomoc i tobie ja wysłałem.
Wzór istoty ludzkiej... Mistrzu! Niegodniśmy Ci słomę w butach zmieniać.
Jak przybędzie szanownemu Panu jeszcze 30 wiosen, to pozwolę sobie tak mówić. A aktualnie szanowny Pan niech pomysli kilkakrotnie zanim cokolwiek napisze.
Dzieki,


-----------------------------------------------------------------------------------
www.myphotoart.org
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: 4Rider »

The way I am pisze: 19 lis 2019, 15:54 Jak przybędzie szanownemu Panu jeszcze 30 wiosen, to pozwolę sobie tak mówić. A aktualnie szanowny Pan niech pomysli kilkakrotnie zanim cokolwiek napisze.
Ty Koleś - a co wiek ma do tego?
To takie archaiczne myślenie że aż niedobrze się robi..

Ja odnoszę wrażenie że kolega Imperitus jest dojrzałym i odpowiedzialnym młodym człowiekiem, a tymi dwiema cechami przewyższa wielu starszych rezydentów tutejszej planety, a na bank mnie... 8-)
Taka tendencja jest zresztą w tej wymianie pokoleń bardzo widoczna, jeśli tego nie widzisz... :shock:

Wszelkie dyskryminacje czynią z Ciebie zwykłego zaściankowego archaicznego wieśniaka - co zresztą już pisałem,
ale Ty mówiłeś że to deszcz pada... :mrgreen:
[nie miałeś nawet odwagi przyznać się do metryki to tym bardziej nie masz prawa...] :-P
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
The way I am
-#
Posty: 198
Rejestracja: 03 mar 2019, 05:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: The way I am »

4Rider pisze: 19 lis 2019, 16:03
The way I am pisze: 19 lis 2019, 15:54 Jak przybędzie szanownemu Panu jeszcze 30 wiosen, to pozwolę sobie tak mówić. A aktualnie szanowny Pan niech pomysli kilkakrotnie zanim cokolwiek napisze.
Ty Koleś - a co wiek ma do tego?
To takie archaiczne myślenie że aż niedobrze się robi..

Ja odnoszę wrażenie że kolega Imperitus jest dojrzałym i odpowiedzialnym młodym człowiekiem, a tymi dwiema cechami przewyższa wielu starszych rezydentów tutejszej planety, a na bank mnie... 8-)
Taka tendencja jest zresztą w tej wymianie pokoleń bardzo widoczna, jeśli tego nie widzisz... :shock:

Wszelkie dyskryminacje czynią z Ciebie zwykłego zaściankowego archaicznego wieśniaka - co zresztą już pisałem,
ale Ty mówiłeś że to deszcz pada... :mrgreen:
[nie miałeś nawet odwagi przyznać się do metryki to tym bardziej nie masz prawa...] :-P
4R Obstawialem, że jako pierwszy tutaj coś odpowiesz a raczej podsycisz temat, tym żyjesz i tym się zywisz. Obserwuje cię na forum od dłuższego czas. Aby to nazwać łagodnie trolujesz i starasz się wzniecac ogień gdzie tyko możesz. Wygląda jakbyś nie posiadał życia, jesteś na tym forum dosłownie 24h. Wybacz ale ja ignoruje pewne tematy, aby nie babrac się w takim gówie jakim oplywasz pisząc te brednie. Raz za razem, obraz innych. Często krytykujesz nie sprawiedliwie, a zwłaszcza naduzywasz słowa wieśniak. Przestań ludzi obrażać, a jak nie masz nic dobrego do powiedzenia nie mówi. Nikt nie chce słuchać złych rzeczy, dlatego zachowaj je dla siebie.

Nie odpoisuj mnie, bo będziesz prowadził dalej już tylko monolog. W tym temacie oczywiście.
Dzieki,


-----------------------------------------------------------------------------------
www.myphotoart.org
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: 4Rider »

Wielbłądy można zobaczyć w zoo oraz na pustyni w karawanie co przez nią idzie.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: aka »

Imperitus pisze: 19 lis 2019, 13:51 Wzór istoty ludzkiej... Mistrzu! Niegodniśmy Ci słomę w butach zmieniać.
W samej rzeczy...
Awatar użytkownika
The way I am
-#
Posty: 198
Rejestracja: 03 mar 2019, 05:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: The way I am »

Brawo.
Dzieki,


-----------------------------------------------------------------------------------
www.myphotoart.org
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2088
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: Imperitus »

The way I am, nie Obrażaj się proszę, nie sposób było zignorować tego w jaki sposób Odniosłeś się do kolegi Tristana. A wyraziłem się bardzo dosadnie bo warcholstwa nie znoszę i będę je wytykał bez względu na różnicę wieku- taki mam nowomodny tupet. Nie chcę mieć wroga w Twojej osobie.
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: aka »

Imperitus pisze: 19 lis 2019, 19:17 bez względu na różnicę wieku
Wiek na forum nie ma znaczenia (w zasadzie nie jest znany), a treść/forma komentarzy jak najbardziej. Na przykład:
The way I am pisze: 19 lis 2019, 17:56 Wybacz ale ja ignoruje pewne tematy, aby nie babrac się w takim gówie jakim oplywasz pisząc te brednie.
Wiem, wiem, to była reakcja na komentarz:
The way I am pisze: 19 lis 2019, 17:56 Wszelkie dyskryminacje czynią z Ciebie zwykłego zaściankowego archaicznego wieśniaka
ale...
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: 4Rider »

No tera tera tera widzę że niepotrzebnie się unioslem i niepotrzebnie się wtracilem - to nigdy dobrze się nie kończy. Na usprawiedliwienie mam głód nikotyny - z nikotynizmem walkę prowadzę. Na pocieszenie mam to że byłem umiarkowanie niegrzeczny i hipokryzja we mnie nie zagościła jak u oponenta. Och sorry znow chyba za dużo słów - czasem tak trudno zamilknac.. Moralnie niestety muszę postawić siie przed Nieznanym Z Wieku. Ups! Nad pokorą to ja jeszcze muszę popracowac 8-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: aka »

4Rider pisze: 19 lis 2019, 20:51 Nad pokorą to ja jeszcze muszę popracowac
Spoko, wszak nie idziesz w politykę ;-)
TheJGVS
-#
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2021, 18:56

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: TheJGVS »

4Rider pisze: 18 lis 2019, 07:07 Ja mam po polsku jakby co, mogę wysłać na mejla - nie będę tu ładował bo pdf ma 82,5 MB.
Tyle że w instrukcji nie ma kodów błędów.
A ja nigdy nie spotkałem się z żadnym kodem błędów w żadnej Minolcie, a mam ze 20 modeli na stanie, a przez ręce przeszło mi z 200 egzemplarzy, szczerze zdziwiłem się, owszem zdarzały się niedziałające, ale albo nie odpalały (Dynax 3, 3000i i 505si), albo jedna 5000AF przewijała po dwie klatki naraz, a i raz 9000AF miała problem z AF.

Poratowałby Pan tą instrukcją w języku polskim? Właśnie stałem się szczęsliwym posiadaczem Dynaxa 5 przesiadając się ze starych Fujic na gwint M42 i ni cholery nie umiem z niej świadomie korzystać :p
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: 4Rider »

TheJGVS, nie dzisiaj do poniedziałku mój komputer przebywa w domu a ja dużo dalej, przypomnij mi w poniedziałek w tym watku i nie panuj mi, Panowie to na dworach byli i już dawno wygineli ;-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
TheJGVS
-#
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2021, 18:56

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: TheJGVS »

Dobrze, obiecuję, że się przypomnę ;)
TheJGVS
-#
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2021, 18:56

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: TheJGVS »

;) Przypominam się, na priv mail

z góry dziękuję dobry człowieku
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Minolta Dynax 5 - błąd

Post autor: 4Rider »

TheJGVS pisze: 14 cze 2021, 08:07 Przypominam się, na priv mail
Oki, wysyłam na mejla, bo plik za duży by załadować go na Korex, Dobry Człowieku 8-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
ODPOWIEDZ