Stwórzmy temat o pamięci Jonasza

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

flonidan
-#
Posty: 471
Rejestracja: 14 lis 2009, 18:35
Lokalizacja: Gozdnica

Stwórzmy temat o pamięci Jonasza

Post autor: flonidan »

Mam propozycję.Chciałbym stworzyć temat ,gdzie każdy będzie mógł coś powiedzieć od siebie lub zamieścić fotkę dla zmarłego naszego forumowicza Pana Włodzimierza "Jonasz"Znałem go tylko z rozmów telefonicznych i powiem Wam są dobrzy jeszcze ludzie w tym narodzie -za post o wrednych i chciwych Polakach przepraszam .Pan Włodek to był prawdziwy perfekcjonista ,uczciwy do bólu ,i niegdy nie rzucał słowa na wiatr .Mam po Nim piękną pamiątkę -Exaktę VX1000 -funkiel nówka -dopiero teraz robiła zdjęcia i cudnie wyszły i też je zamieszczę na forum.Dodatkowo Pan Włodek marzył o wznowieniu AT -lubiłem to forum i zobowiązuję się przekazać 200zł na dalsze funkcjonowanie a potem dam w razie potrzeb.I CO WY NA TO KOLEDZY.UCZCIJMY JEGO PAMIĘĆ.
jacek
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Stwórzmy temat o pamięci Jonasza

Post autor: 4Rider »

Pamięci JONASZa 1949-2018.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=NqoliKmZwTg

Anathema - Shroud of false

Jesteśmy tylko chwilą w czasie,
Mrugnięciem oka,
Snem dla ślepego,
Wizjami umierającego umysłu.
Mam nadzieję, że nie zrozumiesz.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Bokeh
-#
Posty: 714
Rejestracja: 26 maja 2017, 21:37

Stwórzmy temat o pamięci Jonasza

Post autor: Bokeh »

Ja prowadziłem rozmowy forumowe z Panem Włodzimierzem "Jonaszem" na temat Polaroida. Nie był zachwycony tą technologią, mówił, że bez szału te fotki, zrobione polaroidem, są.
Aż się wierzyć nie chce, że człowieka nie ma.
Nie jestem pewny, ale chyba Jonasz udzielał się także na forum Unitra Klub?
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Stwórzmy temat o pamięci Jonasza

Post autor: 4Rider »

Ludzie piszą "wierzyć się nie chce"... pewnie że się nie chce, ale wierzyć w swą własną nieśmiertelność to już jakoś ujdzie... głupcy, mam Nadzieję - jako agnostyk - że Jonasz śmieje się z was 'co wierzyć się nie chce'... normalna sprawa jak poranna kawa, a polaroid to zwykły gadżet i zawsze tak było i będzie... a On wiedział co się dzieje, przygotowywał się, i co? nikt k.... nie zauważył?! a pisał wyraźnie, no ale zawsze się tak pisze i wierzyć się nie chce...
To powiedziałem ja od siebie jako pył marny nerwowo trzymając się życia, którego się nie pragnęło, a które dostało się i tak i śmierci nie pragnąc dostanę i tak. Po prostu wierzyć się nie chce.

Anathema - Regret

Odpływam stąd... daleko od ciebie,
Czuję się zupełnie samotny w zatłoczonym pokoju,
Myśląc sobie, że
"Nie ma ucieczki od tego strachu żałowania samotności..."
Wizje miłości i nienawiści
Kolaż w moich oczach
Resztki umierającego śmiechu
Echa cichych krzyków
Teraz chciałbym nie wiedzieć tego czego nigdy nie wiedziałem
Flashback
Wspomnienia mszczą się na mnie raz jeszcze,
Czasami przypominam sobie cały ten ból, który widziałem,
Czasami zastanawiam się, co mogło być...
I czasami rozpaczam nad tym kim się stałem
Muszę pogodzić się z tym co zrobiłem
Gorzko-słodki smak losu
Nie możemy uciec przeszłości
Przeznaczeni do znalezienia odpowiedzi
Siły, której nigdy nie straciłem
Wiem, że jest sposób,
Moja przyszłość nie jest ustalona,
Skoro fala się odwróciła
Ale ja wciąż nie nauczyłem się żyć bez żałowania.


https://www.youtube.com/watch?v=X7VIoj-ZQRc
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Stwórzmy temat o pamięci Jonasza

Post autor: 4Rider »

wiedziałem że śmierć nie jest popularna i już wiem że przyjaciele, których nie miałem nic nie powiedzą, tabu....
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
mlesniowski
-#
Posty: 15
Rejestracja: 25 lip 2017, 11:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Stwórzmy temat o pamięci Jonasza

Post autor: mlesniowski »

Tak swoją drogą, to ja dostałem tego Polaroida. Starałem się tu coś napisać, szczególnie że powyższa informacja dotarła do mnie sms’em i zwyczajnie wzruszyła. Niemniej, ciągle jakiś banał słów się wkradał — zostawię więc tylko tyle, że choć człowiek odszedł, to migawkowe spotkanie zostało w pamięci. I to jest chyba coś wartościowego.
ODPOWIEDZ