Koniec przerwy technicznej

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

jac123 pisze: Wosku, czy możesz zdradzić kto wchodzi w skład owej grupy osób trzymającej władzę?
Wspominasz też o podatku od darowizn, czy to znaczy że prawa do strony zakupi jedna osoba (czy też w grupa osób)?

Panie, a jakie to ma znaczenie?
Jak zwykle szukasz dziury...

Pozdrawiam i do zobaczenia na AT!
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1711
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Koniec przerwy technicznej

Post autor: jac123 »

Dla jednych ma , dla ciebie nie ma.
W zbiórkach publicznych ważna jest przejrzystość.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

jac123 pisze:Dla jednych ma , dla ciebie nie ma.
W zbiórkach publicznych ważna jest przejrzystość.
Nie.
Ważne jest Zaufanie.

Ktoś poświęca temu czas i energię, należy się tylko podziękowanie...
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

jac123 pisze:Wosku, czy możesz zdradzić kto wchodzi w skład owej grupy osób trzymającej władzę?
Wspominasz też o podatku od darowizn, czy to znaczy że prawa do strony zakupi jedna osoba (czy też w grupa osób)?
Władzę ma nadal Komendant, od jego kaprysu zależy czy w ogóle i za ile sprzeda bazę danych i domenę. Funkcjonuje nieformalna grupa związana z AT, która chce przywrócić portal do życia (na podstawie nawiązanych kontaktów, rozmów, spotkań i wzajemnego zaufania). Odnośnie własności sprawa jest otwarta, bo trzeba to "ubrać" w jakieś prawne ramy. A propos: może znasz dobrego, niedrogiego prawnika, najlepiej hobbystę fotoamatora? :)
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1711
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Koniec przerwy technicznej

Post autor: jac123 »

wosk pisze:
jac123 pisze:Wosku, czy możesz zdradzić kto wchodzi w skład owej grupy osób trzymającej władzę?
Wspominasz też o podatku od darowizn, czy to znaczy że prawa do strony zakupi jedna osoba (czy też w grupa osób)?
Władzę ma nadal Komendant, od jego kaprysu zależy czy w ogóle i za ile sprzeda bazę danych i domenę. Funkcjonuje nieformalna grupa związana z AT, która chce przywrócić portal do życia (na podstawie nawiązanych kontaktów, rozmów, spotkań i wzajemnego zaufania). Odnośnie własności sprawa jest otwarta, bo trzeba to "ubrać" w jakieś prawne ramy. A propos: może znasz dobrego, niedrogiego prawnika, najlepiej hobbystę fotoamatora? :)
Myślałem, że skoro publiczna zbiórka ruszyła to ów "ubiór" jest już określony, bo to jest podstawa do dalszych działań i w ostateczności decyduje o sukcesie przedsięwzięcia.
Prawników znam aż za nadto.
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

jac123 pisze: Prawników znam aż za nadto.
Dawaj namiary na PW.
Zbiórka trwa 30 dni, więc jest czas na cyzelowanie szczegółów.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Powoli wracamy do sieci:
4Rimg692a.jpg
Minolta Dynax 4
Pentacon 50/1.8
Fomapan 100@125
ostatnia dawka paRodinalu od Jamalskiego
1+50 9' 20*
Awatar użytkownika
Jonasz
-#
Posty: 61
Rejestracja: 21 cze 2018, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: Jonasz »

Forum AT według mnie miało jedną, ale dla mnie zasadniczą wadę - tajność, czy jak kto woli "ukrycie" administratora i co gorsza - moderatora (ów?). Od JZ dowiedziałem się, że to był jego pomysł.
Jeżeli to się nie zmieni, to bardzo możliwe, że za jakiś czas historia powtórzy się po raz trzeci...
Niewierny Jonasz (jonasz na AT).
keck
-#
Posty: 72
Rejestracja: 03 sty 2015, 22:35
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: keck »

Z wad dodałbym jeszcze od siebie anachroniczną organizację samej strony. I jakąś taka dziwną "atmosferą wiszącą w powietrzu" - w końcu mimo że korzystałem z zasobów forum nie jeden raz, nigdy się na nim nie zarejestrowałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Jonasz ciekawa informacja, lecz nie bardzo zaskakująca, jednakowoż wiele wyjaśniająca.
Co do nowego administratora... cóż niedźwiedź na razie wciąż w lesie, ale z tego co mi wiadomo od spraw technicznych już ktoś jest, a co moderatora to chyba wybór nasuwa się sam i też już ktoś jest... no ale jak wspomniałem nie ma co dzielić skóry... a może będzie tak pięknie i utopijnie że działania moderatora staną się tylko pro forma ;-) Aczkolwiek Prezes powinien być jeden i myślę że On już jest i lepiej trafić myślę że nie mogliśmy. A Wątpiącym lepiej powiedzieć Nie w kwestiach decyzyjnych, ale tylko i wyłącznie w takich...
Co do anachronizmu to samo fotografowanie na nieelektronicznym materiale światłoczułym może być za takie uznane :mrgreen:
keck
-#
Posty: 72
Rejestracja: 03 sty 2015, 22:35
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: keck »

4Rider pisze: Co do anachronizmu to samo fotografowanie na nieelektronicznym materiale światłoczułym może być za takie uznane :mrgreen:
A to już nie koniecznie. Wystarczy spojrzeć na forum na którym obecnie jesteśmy. Może być forum całkiem dobrze zorganizowane pod względem informatycznym o zgoła nie cyfrowej tematyce Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

keck pisze: A to już nie koniecznie. Wystarczy spojrzeć na forum na którym obecnie jesteśmy. Może być forum całkiem dobrze zorganizowane pod względem informatycznym o zgoła nie cyfrowej tematyce Obrazek

Może masz rację, ale ja się nie znam i tu nie umiem się odnaleźć, a po AT mogłem chodzić po ciemku i nie wpadać na ściany ;-)
Chodzi mi wyłącznie o formę, bo to co pod spodem jest dla mnie zbyt tajemnicze, co do technologii to jestem raczej użytkownikiem...
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1711
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Koniec przerwy technicznej

Post autor: jac123 »

Jonasz pisze:Forum AT według mnie miało jedną, ale dla mnie zasadniczą wadę - tajność, czy jak kto woli "ukrycie" administratora i co gorsza - moderatora (ów?). Od JZ dowiedziałem się, że to był jego pomysł.
Jeżeli to się nie zmieni, to bardzo możliwe, że za jakiś czas historia powtórzy się po raz trzeci...
Niewierny Jonasz (jonasz na AT).
Otóż to.
Dlatego w imię demokracji liberalnej, spytałem zbierającego datki o to kto wchodzi w skład grupy trzymającej władzę.
No ale nic się nie dowiedziałem/dowiedzieliśmy. Wstydzą się?
Sprawa wg mnie powinna być jasna i przejrzysta, bo jeśli ktoś prosi i zbiera pieniądze to chyba nie ma nic do ukrycia. No chyba , że wyłoży własne pieniądze, wtedy niech się tajniaczy.
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

jac123 pisze:... jeśli ktoś prosi i zbiera pieniądze to chyba nie ma nic do ukrycia.
Tak, nie ma :) Dziś zrobię aktualizację i podam trochę szczegółów, ale to wieczorem. Robota za robotą i od doby do kompa nie mam czasu zasiąść...
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

jac123 pisze:....
Na stronie zrzutki zamieściłem komentarz, trzeba wejść na: https://zrzutka.pl/y5sf7e i kliknąć na zakładkę Aktualności. Uff...dziś już nic więcej nie napiszę.
ODPOWIEDZ