Przywitanie na forum.

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1712
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Przywitanie na forum.

Post autor: jac123 »

Większość tutaj, była (jest?) również na AT.
pozdro
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: zladygin »

Jonasz pisze: pożyjemy, zobaczymy
długo i szczęśliwie z aparatem fotograficznym w ręku :-)
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5562
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: rbit9n »

czołem Jonaszu.
my tu głównie chemicznie i technicznie, ale każdy inny temat też mile widziany.
na AT też byłem i to dwa razy. w sumie jakieś dziesięć, albo jedenaście lat.
Awatar użytkownika
Jonasz
-#
Posty: 61
Rejestracja: 21 cze 2018, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Przywitanie na forum.

Post autor: Jonasz »

Mógłbym powiedzieć to samo - próbowałem się wypisać z AT po roku, czy dwóch - niestety opcja "usuń konto" nie działała. Pozostałem więc, choć najbardziej mi doskwierała "tajność" administratora i moderatorów (moderatora?) - według mnie nieuzasadniona.
Poznałem za to paru interesujących ludzi, podobnie jak ja "stukniętych" :-D , i to nie tylko w sprawie fotografii...
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: Gringo997 »

Witam, po dłuższej przerwie. Jak to się mawia - stara miłość nie rdzewieje. Witam też @rbit9n który kiedyś godziną późnonocną przyjechał pod mój dom przy okazji przekazywania dalej aparatu (starta albo lubitela o ile dobrze pamiętam), gdzie każdy z nas robił 1 klatkę. Fajnie, że forum jeszcze istnieje w dobie fb i yt, gdzie każdy jest ekspertem od autopromocji z zerową wiedzą...
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5562
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: rbit9n »

cześć i czołem!
przez pewien czas zdawało mi się, że chodziło o starta B i bucior Bundeswehr, ale potem doszedłem do wniosku, że zestaw wziąłem od Fiakra, a przekazałem Coilowi. czyli, że z Tobą spotkałem się w innym celu, ale już nie jestem sobie w stanie przypomnieć. niezła historia.
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: Gringo997 »

rbit9n pisze: cześć i czołem!
przez pewien czas zdawało mi się, że chodziło o starta B i bucior Bundeswehr, ale potem doszedłem do wniosku, że zestaw wziąłem od Fiakra, a przekazałem Coilowi. czyli, że z Tobą spotkałem się w innym celu, ale już nie jestem sobie w stanie przypomnieć. niezła historia.
A moze zenit? Wtedy jeszcze w Tarnowie siedziałem. W każdym razie jakbyś przejeżdżał przez Kraków i miał czas to zapraszam na kawę/piwo.
sky72
-#
Posty: 46
Rejestracja: 08 paź 2014, 07:49
Lokalizacja: Jaroty

Przywitanie na forum.

Post autor: sky72 »

Ja też wracam do fotografowania po 30-tu latach przerwy :-D
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Przywitanie na forum.

Post autor: mrek »

Fora odchodzą ale użytkownicy przybywają.
Witamy
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5562
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: rbit9n »

Gringo997 pisze:
rbit9n pisze: cześć i czołem!
przez pewien czas zdawało mi się, że chodziło o starta B i bucior Bundeswehr, ale potem doszedłem do wniosku, że zestaw wziąłem od Fiakra, a przekazałem Coilowi. czyli, że z Tobą spotkałem się w innym celu, ale już nie jestem sobie w stanie przypomnieć. niezła historia.
A moze zenit? Wtedy jeszcze w Tarnowie siedziałem. W każdym razie jakbyś przejeżdżał przez Kraków i miał czas to zapraszam na kawę/piwo.
jak pragnę podskoczyć, nie pamiętam, a archiwum wiadomości wyczyszczone.
co do Krakowa, to bywam rzadko, ale jak byśmy jechali do zoo, czy coś, to dam znać.
Awatar użytkownika
Jonasz
-#
Posty: 61
Rejestracja: 21 cze 2018, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Przywitanie na forum.

Post autor: Jonasz »

Jonasz pisze:
Z uwagi na wiek raczej zbieram, naprawiam stary sprzęt, choć czasem robię zdjęcia. W tej chwili z powodu kłopotów ze zdrowiem pstrykanie zostało zawieszone na jakieś dwa miesiące - co potem - pożyjemy, zobaczymy.
Rekonwalescencja postępuje, chociaż mogłaby szybciej, więc na razie część moich zmartwień z gatunku: co z tym zrobić?"
Załączniki
kolekcja_08.JPG
.ra
-#
Posty: 9
Rejestracja: 07 lis 2018, 10:19

Przywitanie na forum.

Post autor: .ra »

Pstryk, pstryk, dzień dobry, a właściwie dobry wieczór. Witam serdecznie administrację i użytkowników. Mam na imię Radek, mieszkam w Krakowie, coś mnie pokusiło żeby zanużyć się w fotografii, przypomnieć sobie jak to dawniej się bawiło, a może nawet utrwalić kilka obrazów. Co by było wiadomo z kim macie do czynienia dodam że lat temu 20+ coś tam amatorsko fotografowałem, sporo sprzętu i ciemnie miałem, temat trochę ogarniam. Teraz myślę o zabawie, podkreślam zabawie, z mokrą płytą.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5562
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: rbit9n »

cześć i czołem!
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: 4Rider »

rbit9n pisze: 08 lis 2018, 08:35cześć i czołem!
... kluski z rosołem.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Przywitanie na forum.

Post autor: zladygin »

KKK (Krakowski Klub Korexa) się powiększa. I bardzo dobrze. Witamy w starym świecie
ODPOWIEDZ