Gdzie w Polsce fotolab analogowy?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Michał Kowalski, slawoj, Jerzy

Awatar użytkownika
J.A.
-#
Kontaktowanie:

Postautor: J.A. » 13 sty 2018, 18:25

Ale praktycznie jest mniej.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"

Awatar użytkownika
technik219
-#

Postautor: technik219 » 13 sty 2018, 20:09

etanol pisze:Źródło postu to jest dokładnie moje pytanie

I obaj dalej czekamy na odpowiedź ;-)
Lux mea lex

Adams
-#

Postautor: Adams » 15 sty 2018, 15:02

Rob pisze:Źródło postu Panowie, bardzo ciekawe rzeczy wypisujecie i jak zawsze miło poczytać ;-) Ale wracając do mojego pytania: rozumiem, że raczej ciężko będzie już uświadczyć kolorowe odbitki analogowe? Pytam bo może jednak gdzieś w jakiejś mieścinie może jeszcze działa analogowy minilab i przyjmuje zlecenia chociażby korespondencyjnie.

Założyłem, że przy renesansie jaki przeżywa analogowa fotografia w Polsce chociaż jeden przedsiębiorca pomyślał i chciałby na tym zarobić naświetlając odbitki na starych minilabach :-)

Ja powiększam obecnie wszystkie wybrane zdjęcia z negatywów, które mam do formatu 20x30 i 30x45 z małego obrazka. Papier fuji dpII. pod powiększalnikiem. Jest super.

Odpowiadając na pewno są ludzie , którzy to robią dla siebie ale czy usługowo to nie widziałem dawno opcji.
Zeiss I(N)ikon
www.grenlandia2010.pl
pozdr
Adam

Awatar użytkownika
Keek
-#

Postautor: Keek » 15 sty 2018, 19:42

Rob pisze:Źródło postu Panowie, bardzo ciekawe rzeczy wypisujecie i jak zawsze miło poczytać ;-) Ale wracając do mojego pytania: rozumiem, że raczej ciężko będzie już uświadczyć kolorowe odbitki analogowe? Pytam bo może jednak gdzieś w jakiejś mieścinie może jeszcze działa analogowy minilab i przyjmuje zlecenia chociażby korespondencyjnie.

Założyłem, że przy renesansie jaki przeżywa analogowa fotografia w Polsce chociaż jeden przedsiębiorca pomyślał i chciałby na tym zarobić naświetlając odbitki na starych minilabach :-)

Robert. Nie wiem skad to mi przyszlo do glowy, moze obilo sie o uszy, moze cos mi sie pokrecilo i przysnilo, ale wez sie spytaj w tym komisie foto na antresoli Metra Centrum, OK?

Wróć do „Hyde Park”