Wystawa Tima Rudmana

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Wystawa Tima Rudmana

Post autor: dejnekas »

Hej,

Bylem dzisiaj na wystawie Tima Rudmana. Strasznie fajny event a na dodatek mialem okazje porozmawiac z nim i nawet mam album z jego podpisem. Super sprawa!

Niesamowite jakie on robi zdjecia! Z tego co mowil, to pracuje na 6x4.5 formacie i wiekszosc wizualizacji jak ma wygladac zdjecie wychodzi albo w czasie robienia zdjecia albo po wywolaniu negatywu. Do fortografii lith poleca paper Foma albo Slavich poniewaz mozna na nich robic zarowno zwyczajnie B&W ale dobrze też reaguja z tonerami i lithowym wywolywaniem - ja nie wiem jak się to robi...

Zdjecia zrobione przez niego oraz wydane ksiazki sa w kolekcji krolowej Wielkiej Brytanii - to jest się czym chwalic prawda? Co ciekawe w calej Szkocji nie byl nikt zainteresowany zorganizowaniem wystawy prac z Islandii... Nie robilem zdjec jego prac poniewaz nie wolno bylo ale mozecie mi wierzyc, że jest czego zazdroscic. Czernie czasem mial w Zone 1!
IMG_0336.jpg
IMG_0334.jpg
IMG_0333.jpg
IMG_0332.jpg
IMG_0331.jpg
IMG_0330.jpg
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
Jerzy23
-#
Posty: 248
Rejestracja: 05 cze 2015, 19:23
Lokalizacja: Poznań

Wystawa Tima Rudmana

Post autor: Jerzy23 »

Tusze Spotone jakie widać na jednym ze zdjęć, nie są już chyba produkowane. A szkoda bo genialnie rozpuszczały sie w emulsji i nie widac było nawet czy zdjęcie wogóle były po retuszu. Mam ostatnią buteleczkę cold tone ale zamiennika na tym samym poziomie na rynku nie widzę :(
jerzywierzbicki.com
ajsikel
-#
Posty: 312
Rejestracja: 01 gru 2008, 01:30
Kontakt:

Wystawa Tima Rudmana

Post autor: ajsikel »

Rudmana znamy i cenimy od lat wieeelu... Technika litowa zagoscila u niego po rozmowach i wizytach u Gena Nocona.
The world of lith printing, lith printing course, photographers printing course oraz toning book to jego ksiazki- biblie. Wszytskie sa znakomite, wszytskie sa konkretne w wiedze praktyczna.
Zas Uneasy Calm jest piekny, jezdzi od Australii z nim po Uk..moze kiedys w Polsce.
https://www.instagram.com/zone_lll/
lity bromoleje czarne białe i takie inne ...
ODPOWIEDZ