Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

odezeti
-#
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwie 2016, 10:37

Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Post autor: odezeti »

Hej,

Jakaiś czas temu próbowałem się dostać do Sylwestra Gecyngiera ale nie odbierał telefonów, próbowałem skontaktować się również z Wiesławem Adamczykiem i też nic z tego. Finalnie podjąłem się sam naprawy w oparciu o ju-tiu-bka i jakoś poszło. Teraz jednak mam tu poważne czyszczenie i regulacje czasów do wykonania w Rolleiflexie TLR i sam nie dam rady.

Ktoś może wie co się dzieje u Gecyngiera? albo ma do polecenia kogoś w Warszawie?

Dzięki!
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mrek »

odezeti pisze:Hej,

Jakaiś czas temu próbowałem się dostać do Sylwestra Gecyngiera ale nie odbierał telefonów, próbowałem skontaktować się również z Wiesławem Adamczykiem i też nic z tego. Finalnie podjąłem się sam naprawy w oparciu o ju-tiu-bka i jakoś poszło. Teraz jednak mam tu poważne czyszczenie i regulacje czasów do wykonania w Rolleiflexie TLR i sam nie dam rady.

Ktoś może wie co się dzieje u Gecyngiera? albo ma do polecenia kogoś w Warszawie?

Dzięki!
Pan Adamczyk ponad miesiąc temu robił mi Rollkasetę Linhof. A teraz ma telefon wyłączony :-(
Daj znać jak znajdziesz kogoś aktywnego zawodowo.
Wiem, wiem, jest Pan Nagov. Naprawiałem u niego kasete do RB i GSN35. Ale skończyły mi się wolne nerki (-;
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
Awatar użytkownika
Mirosław
-#
Posty: 438
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:43
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Post autor: Mirosław »

mrek pisze: Ale skończyły mi się wolne nerki (-;
To taki drogi jest czy Tobie się w ogóle kasa skończyła? - bo chyba coś mi pryzmat w M645 zaczyna niedomagać :shock:
Uzależniony od fotociemni .
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1895
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Post autor: powalos »

Mirosław, pan Nagov się ceni, ale tak to jest z bardzo dobrymi fachowcami. Ci z działu foto są jakby na wymarciu. :-(
Fan Pentax'a.
Kfaczorek
-#
Posty: 27
Rejestracja: 24 sie 2009, 19:59

Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Post autor: Kfaczorek »

Ja ostatnio robiłem VITO B u Pana Michała Nagova. Miałem 2 opcje cenowe. Jedna bardzo dobrze - taniej. Druga z 2-letnią gwarancją z możliwością pracy przy bardzo niskich temperaturach - drożej. Mogę tylko powiedzieć, że po czyszczeniu maluśkiego wizjera VITO - teraz mam obraz jak na ekranie w kinie). Moja opinia na temat jakości jest zgodna z większością osób które korzystały z umiejętności Pana Michała). Mogę też polecić Pana Bieńka - Al. Jerozolimskie (parę lat temu oddawałem Canona A1 do smarowania). No i oczywiście Pana Janka z BT Foto (Armii Ludowej) - szybko i solidnie.
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Post autor: mrek »

Mirosław pisze:
mrek pisze: Ale skończyły mi się wolne nerki (-;
To taki drogi jest czy Tobie się w ogóle kasa skończyła? - bo chyba coś mi pryzmat w M645 zaczyna niedomagać :shock:
Jest świetny, a co za tym idzie drogi. Polecam każdemu, kogo stać.
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
odezeti
-#
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwie 2016, 10:37

Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Post autor: odezeti »

Dzięki za informacje. Udało mi się dodzwonić do Sylwestra Gecyngiera mówił, że w wakacje ma 3-mce przerwę a tak to pracuje w godzinach 10-15.

Tanio nie jest, trochę z nimi jak z mechanikami samochodowymi "Pan przyjedzie zobaczymy"

Tak się zastanawiam, że może warto by było się nauczyć mechaniki precyzyjnej bo fachowców ubywa a roboty będzie tylko przybywać.
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Post autor: mrek »

Czy ktoś korzystał z serwisu Linhof w Monachium?
Wysłałem do nich zapytanie o cenę CLA korpusu.
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Ktoś ostatnio serwisował się w Warszawie?

Post autor: mrek »

mrek pisze:Czy ktoś korzystał z serwisu Linhof w Monachium?
Wysłałem do nich zapytanie o cenę CLA korpusu.
No i już wiem :-(
Serwis Linhof jest starszy od naszych najlepszych polskich serwisantów bo ma aż 128 lat
Pewnie dlatego: We cannot offer any service before March/April 2018

Oczy me skierowuję w stronę wskazanego przez Monachium
Großbritannien / United Kindom LINHOF & STUDIO LTD http://www.linhofstudio.com

Korzystał ktoś może z ich usług?
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
ODPOWIEDZ