Ebay

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

motaba_virus
-#
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2010, 16:51
Lokalizacja: Warszawa

Ebay

Post autor: motaba_virus »

Też zaryzykowałem 20szt., jak się uda to chyba trzeba będzie to oblać... Zaryzykuję stwierdzenie, że w takiej cenie nie ma żadnych filmów, nie tylko tych dobrych :-)
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Ebay

Post autor: zladygin »

Wprawdzie paypal potwierdził, że "poprosił sprzedawcę o wysłanie przedmiotu", ale na moim koncie ebay przy wpłacie nadal jest ikonka klepsydry i komunikat "nadal trwa przetwarzanie Twoje płatności". Coś się dzieje nie tak...
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Ebay

Post autor: wosk »

zladygin pisze: Wprawdzie paypal potwierdził, że "poprosił sprzedawcę o wysłanie przedmiotu", ale na moim koncie ebay przy wpłacie nadal jest ikonka klepsydry i komunikat "nadal trwa przetwarzanie Twoje płatności". Coś się dzieje nie tak...
U mnie natomiast wszystko jak zawsze - płatność zrealizowana. Czekamy... ciekaw jestem kto pierwszy otworzy paczkę - niespodziankę :mrgreen:
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Ebay

Post autor: wosk »

rybka pisze:ten matrial swietnie wywoluje sie w Rodinalu . Ma wprawdzie potem lekko fioletowa maske , traci czulosc do jakis 160 iso ale kopiuje sie bez problemu i ziarno troszke mu pieknieje ...
A pamiętasz może rozcieńczenie i czasy wołania?
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10034
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ebay

Post autor: J.A. »

Jakiś czas temu klient przysłał mi do wołania Fomę 200 , wywołałem jak zwykle i wyszła mi dziwnie brązowa oraz lekko niedowołana. Zdziwił mnie fakt że ta Foma miała kod kreskowy i ładne numerki. Okazała się być Kodakiem 200 przełożonym do kasetki po Fomie.
Jako że to C-41 więc obowiązują tu zasady jak dla tego procesu. Jeżeli więc masz czas dla Fomy 200 to przeciągnij go o jakieś 1/3 i będzie dobrze.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Ebay

Post autor: zladygin »

Cały czas ta oferta mnie intryguje. Wszystko kupione, chętnych było ponad pięćdziesięciu, kupowano nawet po 10 kompletów. Niektórzy to starzy wyjadacze ebayowi, mają po kilkaset transakcji na koncie.
Czyżby się wszyscy nabrali? Hmm...
motaba_virus
-#
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2010, 16:51
Lokalizacja: Warszawa

Ebay

Post autor: motaba_virus »

Może wszyscy stwierdzili, że stracić można niewiele, a jak się okaże prawdziwa to jest to prawdziwa okazja :-)
Pozostaje jeszcze nadzieja na ewentualne odzyskanie kasy z ebay/paypal w razie przekrętu.
brylek
-#
Posty: 123
Rejestracja: 23 maja 2014, 22:26
Lokalizacja: lesna

Ebay

Post autor: brylek »

Panowie spokojnie kazdy z nas stracil po kilkanascie zloty co daje i tak dobra kwote dla przekretu nigeryjskiego . To nowy myk do zarobienia w europie i kupienia wioski u siebie kto go bedzie scigal miedzy lwami (-: i takim sposobem ktos zostal krolem wioski (-: . A my coz jakos przebolejemy kilka zloty . Powodzenia w nastepnych zakupach .

Acha sam kupilem pakiet (-:
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10034
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ebay

Post autor: J.A. »

Dzięki wam będzie o 100 migrantów z Afryki mniej w Europie. I to sięchwali ;-)
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Ebay

Post autor: wosk »

Gorzej, jeśli przyślą tykający pakunek...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
shredderr
-#
Posty: 315
Rejestracja: 28 cze 2015, 18:22
Lokalizacja: Koszalin

Ebay

Post autor: shredderr »

brylek pisze:Panowie spokojnie kazdy z nas stracil po kilkanascie zloty co daje i tak dobra kwote dla przekretu nigeryjskiego . To nowy myk do zarobienia w europie i kupienia wioski u siebie kto go bedzie scigal miedzy lwami (-: i takim sposobem ktos zostal krolem wioski (-: . A my coz jakos przebolejemy kilka zloty . Powodzenia w nastepnych zakupach .

Acha sam kupilem pakiet (-:
JESZCZE niczego nie straciliśmy, u mnie na przykład opłata wisi, czeka na akceptację sprzedającego (to normalne ?)
motaba_virus
-#
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2010, 16:51
Lokalizacja: Warszawa

Ebay

Post autor: motaba_virus »

U mnie opłata poszła od razu, jak zwykle.
Może kiedyś dostaniemy zaproszenie do tej wioski od samego króla- to dopiero będzie wyprawa ;-)
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Ebay

Post autor: rybka »

Rodinal ( kopia adoxa ) 1:100 , 20'C , 30min srednio mieszane ( pierwsza minuta caly czas , potem w drugiej 10sek , w 3ciej 10sek , w 5tej 10sek , w 10tej 10sek i 20stej 10sek ) . namoczony wstepnie . jak znajde to pokaze skan z odbitki .
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5561
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Ebay

Post autor: rbit9n »

u mnie też wisiała od piątku. anulowałem, puściłem raz jeszcze i znów wisi.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Ebay

Post autor: wosk »

Cuda Panie! Dajesz pieniądze, a oni nie chcą brać ;) Chyba obejdziemy się smakiem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ