Dział Bazar

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

ostrygad
-#
Posty: 314
Rejestracja: 13 lis 2009, 16:49
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Dział Bazar

Post autor: ostrygad »

Witajcie


Czasami w dziale bazar chciałbym zrobić przypomnienie własnego ogłoszenia które w naturalny sposób pod wpływem czasu odchodzi w zapomnienie. Mam na myśli komentarz podbijający posta na szczyt listy wątków , czyli tzw. "up / bump" etc.

Na Korexie działa to inaczej niż na innych forach , inaczej i mz. mało efektywnie ponieważ dopiero komentarz innego użytkownika pcha posta na szczyt - mój własny komentarz nie powoduje nic.

Też Wam to wadzi ? Da się coś zrobić ?
Awatar użytkownika
trumil9
-#
Posty: 249
Rejestracja: 06 sie 2009, 04:28
Lokalizacja: PL/US

Post autor: trumil9 »

Idziesz na piechote, robisz dopisek, zatwierdzasz. Post edytujesz, kopiujesz zawartosc, usuwasz post, piszesz nowy post wklejajac 2 po sobie nastepujace posty. Wykonujesz kawal niepotrzebnej roboty, troche na bakier z regulaminem, mozesz tez sie poczuc jakbys potracil na chodniku kaleke i odszedl nie przepraszajac. Ale nowy/stary post ustawia sie na poczatku kolejki - bo przeciez o to chodzilo.
Z kolei admin ma swoje obawy, ze jezeli zrobil rozdzial postow bez udzialu innego uzytkownika to moga sie paczkowac wypowiedzi i nie wiadomo co robic - scalac i karac? Czyli dla kogos kawal niepotrzebnej dodatkowej roboty.
pozdrowienia, wojtek
przepraszam, nie mam polskich znakow
http://70fahrenheit.wordpress.com
renes
-#
Posty: 287
Rejestracja: 23 sty 2009, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: renes »

Nie łapię chyba powyższego wyjaśnienia, próbowałem ale nie wychodzi. Możesz w punktach to jeszcze raz podać? Inaczej zostanie mi pisanie ponownie tego samego ogłoszenia.

Powinna być jednak taka możliwość, można np. umożliwić to po upłynięciu 2 tygodni albo po spadku ogłoszenia na 3-4 stronę. Rozwiązania są tylko chyba woli nie ma.
Awatar użytkownika
taharii
-#
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:44
Lokalizacja: (znów) Rzeszów!

Post autor: taharii »

W tej chwili pierwsza strona to połowa lutego.
Jeśli przez dwa miesiące się nikt ogłoszeniem nie zainteresował, to żadne up'y mu nie pomogą...
wawer1
-#
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2008, 23:04
Lokalizacja: Warszawa

Dział Bazar

Post autor: wawer1 »

Hej. Wątek pod regulaminem Bazaru jest zamknięty - a mam konkretne pytanie. Zamieściłem ogłoszenia na OLX, nie jest to serwis aukcyjny, a ułatwia zarządzanie sprzedażą i daje jakąś weryfikację. Czy post z linkami do OLX jest zgodny z regulaminem?
Nie pomoże sprzętu kupa, gdy fotograf...
Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1352
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dział Bazar

Post autor: Jerzy »

Witam!

Nie jest zgodny z regulaminem. Chodzi o zasadę, że sprzedajemy w jednym miejscu - Korexie - albo w innym/innych.

Pozdrawiam!
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
ODPOWIEDZ