Naprawa sprzętu fotograficznego

Wszystko o aparatach, akcesoriach, sprzęcie ciemniowym.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

zaphod
-#
Posty: 462
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: zaphod »

Pochwał nt. serwisu pana Nagova w Bydgoszczy tu nie brakuje, ale i tak dopiszę swoje:) Dzisiaj odebrałem z serwisu Graflexa Pacemaker Speed Graphic, którego kupiłem w delikatnie mówiąc "średnim" stanie. Pan Nagov oprócz ogólnego czyszczenia i zmarowania całości wyregulował dalmierz, odremontował i wyregulował migawkę szczelinową i uszczelnił miech. Aparat chodzi jak nowy (chyba, bo nowego Graflexa nie miałem nigdy w ręku;p) i mogę nawet używać do niego obiektywów bez migawki, o co głównie mi chodziło. Także polecam serwis również do aparatów LF:)
F100 + C33 + 45D + AF10 Super
swierk
-#
Posty: 8
Rejestracja: 09 kwie 2009, 10:54
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: swierk »

To jeszcze jedna pochwała serwisu p. Nagova - Rolleiflex 2.8c pojechał w stanie kiepskim, wrócił w stanie świetnym. Został wyczyszczony, rozkręcony na czynniki pierwsze i wyregulowany w każdym aspekcie. W końcu znalazłem czas na jego przetestowanie i mogę polecać usługi serwisowe z czystym sumieniem.
Aha, może nie być do końca tanio ;-)
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1895
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Post autor: powalos »

swierk, dobry serwis niestety kosztuje. :-D Pzdr.
Fan Pentax'a.
Leszek1307
-#
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2014, 11:01

Post autor: Leszek1307 »

Bardzo dziękuję Nagov Photo Service za szybką naprawę magazynka do Hasselblada 501CM A16. Magazynek został naprawiony, uszczelniony i odesłany do mnie. Wszystko działa bez zarzutu, odstępy między klatkami wynoszą ni mniej ni więcej 4 do 5 mm.
Polecam ten serwis i kontakt z Panem Michałem, który jest bardzo profesjonalny i konkretny.
Pozdrawiam Panie Michale i jeszcze raz dziękuję.
Leszek z Warszawy :-)
Adso
-#
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:33
Lokalizacja: Skoczów

Post autor: Adso »

Skoro wszyscy chwalą to i ja polecam serwis Pana Michała... właśnie dostałem Rokkora 58/1.2 po naprawie w Nagov Service, pierścień ustawiania ostrości w końcu działa tak jak ma działać, na dodatek wyczyszczone szkła, wyczyszczona przysłona i nowe smary. Cena za ten zakres usług bardzo przyzwoita. A kontakt z Panem Michałem to już bajka.

Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: wosk »

Nie pierwszy raz skorzystałem z serwisu Pana Michała Nagova, ale za każdym razem jestem mile zaskoczony poziomem "obsługi". Począwszy od życzliwości, po fachowość i szybkość wykonanych prac. Tym razem konserwacji i czyszczeniu poddany został mój Fuji GS645S - wraz z ochłodzeniem okazało się, że mechanizm dalmierza cierpi z powodu zastarzałych smarów. Po przeglądzie wszystko działa sprawnie, aparat i wizjer lśni, a szczytem uprzejmości Pana Michała był bonus, który wiązał się z dodatkowym nakładem jego pracy bez dodatkowych kosztów z mojej strony. Polecam wszystkim!
ajsikel
-#
Posty: 314
Rejestracja: 01 gru 2008, 01:30
Kontakt:

Post autor: ajsikel »

Kolejna Opinia pozytywna dla Nagov Service ode mnie.
Serwis Sonnara 150/4 T.
Czyszczenie soczewek, wymiana smarów i regulacją czasów.
Sprawnie, szybko i profesjonalnie. Oczywiscie to kosztuje, ale za dobre usługi płaci sie dobrze.
Dziekuje, polecam i pozdrawiam.
https://www.instagram.com/zone_lll/
lity bromoleje czarne białe i takie inne ...
Radek Roguś
-#
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2015, 15:46
Lokalizacja: LDZ
Kontakt:

Post autor: Radek Roguś »

Perfekcyjna robota !
Kiev 60 TTL + Wołna 80 / 2,8
Regulacja przesuwu filmu, nie otwierał całkowicie kurtyn przy większych czasach, wymiana smarów i ogólna kosmetyka. Obiektyw smary, kosmetyka, regulacja listków przysłony. Aparat rocznik '90 nowy, teraz jest nowy :-). Osobiście gorąco polecam, przyszykowana następne do serwisu.
Awatar użytkownika
Fotografista
-#
Posty: 51
Rejestracja: 30 mar 2015, 21:43
Lokalizacja: Wielkopolska

Naprawa Synchro Compur "00" Poznań, Wrocław??

Post autor: Fotografista »

Witam,
Jak w temacie. Gdzie można naprawić w tych miastach lub okolicach.
sejmajnejm
-#
Posty: 343
Rejestracja: 21 paź 2011, 14:24
Lokalizacja: lodz

Post autor: sejmajnejm »

Dzisiaj odebrałem przywróconego do życia upadłego Hasselblada. Dodatkowo wymienione zostały stare smary w obiektywie. Wszystko lśni i pięknie działa! Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Nagova.
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mrek »

Dołączam do grona zadowolonych klientów. Wysłałem do p. Nagova kasetę do RB. Wróciła z naprawionym znacznikiem naświetlenia klatki i pięknie przesmarowana. Delikatny zapach smaru, nieobecny w dobie urządzeń elektronicznych, długo sprawiał mi przyjemność podczas zdjęć.
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
paulewan
-#
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2019, 14:06

Naprawa sprzętu fotograficznego

Post autor: paulewan »

We wrocławiu jak również wysyłkowo naprawiają oni super współpraca i czas realizacji http://www.fotokomp.pl
Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1353
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Naprawa sprzętu fotograficznego

Post autor: Jerzy »

Trochę niegramatycznie...
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Naprawa sprzętu fotograficznego

Post autor: technik219 »

paulewan pisze: 23 sty 2019, 14:08 We wrocławiu jak również wysyłkowo naprawiają
taaa, cyfrówki.
Lux mea lex
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2337
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Naprawa sprzętu fotograficznego

Post autor: mrek »

Widać przy cyfrówkach gramatyka niepotrzebna.
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
ODPOWIEDZ