księga wpisów/gości/pamiatkowa/

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

nipen
-#
Posty: 458
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:28
Lokalizacja: Hrubieszów

księga wpisów/gości/pamiatkowa/

Post autor: nipen »

Wykłada sie to dzisiaj przy okazji wystawy foto, czy jest to zwyczaj zapomniany?
ff, mf, lf
fezs
-#
Posty: 28
Rejestracja: 17 kwie 2007, 09:28

księga wpisów/gości/pamiatkowa/

Post autor: fezs »

Wykłada. Już nawet po 5 latach ciekawie się czyta.
nipen
-#
Posty: 458
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:28
Lokalizacja: Hrubieszów

księga wpisów/gości/pamiatkowa/

Post autor: nipen »

Dzięki, fezs.
ff, mf, lf
nipen
-#
Posty: 458
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:28
Lokalizacja: Hrubieszów

księga wpisów/gości/pamiatkowa/

Post autor: nipen »

A jakieś zaproszenia trzeba drukować, w sensie czynników oficjalnych, jak burmistrz na przykład? A jeśli, to wysyła organizator czy ja? A może władza powinna bardziej interesować się tym, co się na jej podwórku dzieje bez specjalnego zapraszania : )? Zwłaszcza, kiedy imprezę organizuje lokalny dom kultury. Bo jak wiadomo, głównie interesuje sie sama sobą ; ).
ff, mf, lf
fezs
-#
Posty: 28
Rejestracja: 17 kwie 2007, 09:28

księga wpisów/gości/pamiatkowa/

Post autor: fezs »

Powiem jak to wygląda na moim "podwórku".

Zaproszenia tak jak najbardziej, ale dostarczamy je tylko i wyłącznie osobą, które mają widzieć, że coś robimy, bo od tego zależy czy uda się załatwić jakieś fundusze na działalność w przyszłości. 90% zaproszonych się nie pokazuje chyba, że jest to rok wyborczy :D
Zaproszenia powinien dostarczać organizator czyli dom kultury w tym przypadku. Specyfika miasta określa również czy potrzebne są plakaty, info w lokalnych mediach itp.
U mnie w mieście największą robotę robi gazeta lokalna, internet a konkretnie fb i poczta pantoflowa.
Awatar użytkownika
cbk
-#
Posty: 465
Rejestracja: 09 sty 2009, 08:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

księga wpisów/gości/pamiatkowa/

Post autor: cbk »

W Krośnie na mojej ostatniej wystawie, burmistrz był, ale wszystko załatwił kurator wystawy ;)
God Is A Girl
ODPOWIEDZ