Koniec przerwy technicznej

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Bokeh pisze: 24 sie 2019, 15:05
Zdjęcia srajfonem.
Bądź rozsądny i sam je skasuj.
Chyba nie rozumiesz o co chodzi co?
To ja przeniosłem z AT zwyczaj pokazywania zdjęć w tym wątku, ogólnie wątek dotyczy spraw AT, byłego i przyszłego.
A Ty jakimiś srajfonowymi obrazkami tu wyjeżdżasz, wyczucia nie masz wcale, to wbrew zasadom AT i choć jesteśmy na Korexie to jak
już wspomniałem temat poświęcony jest AT.
Zresztą to Korex, a nie jakiś srotosik, zdjęcia cyfrowe dozwolone z tego co się orientuję tylko techniczne, a nie przedstawianie swej wątpliwej twórczości syfrowej - wybacz ale wykazałeś się niezwykłą głupotą i całkowitym brakiem empatii.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Bokeh
-#
Posty: 714
Rejestracja: 26 maja 2017, 21:37

Koniec przerwy technicznej

Post autor: Bokeh »

Nie o to chodzi. Te zdjęcia nie przedstawiają żadnej twórczości. Budynek na nich przedstawiony jest ruiną po dawnych Polskich Zakładach Optycznych, czyli zakładach, które produkowały polski sprzęt fotograficzny. Tylko temu służyć miały te zdjęcia, bo krew człowieka zalewa jak zniszczono cały polski przemysł.
Można rzec, że są to zdjęcia właśnie techniczne, obrazujące jak metodycznie likwidowane są polskie fabryki.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Weź uszanuj temat wątku i je wyrzuć/przenieś, proszę.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Bokeh
-#
Posty: 714
Rejestracja: 26 maja 2017, 21:37

Koniec przerwy technicznej

Post autor: Bokeh »

Już nie ma.
Może kiedyś wrzucę ze średniaka.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Bokeh pisze: 24 sie 2019, 17:23 Już nie ma.
Dziękuję :-)


i po przedstawieniu sprawy tak:
Bokeh pisze: 24 sie 2019, 17:23 [...] obrazujące jak metodycznie likwidowane są polskie fabryki.
Sam rozumiesz że to reportaż.

PS: ze średniaka będzie ciekawie szczególnie z uwagi na jakim prawdopodobnie sprzęcie były zrobione ;-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
shredderr
-#
Posty: 315
Rejestracja: 28 cze 2015, 18:22
Lokalizacja: Koszalin

Koniec przerwy technicznej

Post autor: shredderr »

4Rider pisze: 24 sie 2019, 17:10 Weź uszanuj temat wątku i je wyrzuć/przenieś, proszę.
Temat wątku: "Koniec przerwy technicznej"
Proszę, nie bądź hipokrytą i usuń jakiekolwiek zdjęcia, wstawione przez Ciebie, gdyż nie korespondują z tematem wymienionym powyżej :-P
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Owszem koresponduja i moje i innych użytkowników AT i tych, którzy się dołączyli - po prostu Ty tego nie rozumiesz...

Ps: pisane z BlackBerry - dlatego brak polskich znaków, jakby co ;-)

Ps2: ach nic Ci nie będę tłumaczył, bo albo to czujesz, albo nie, ludzie cierpią na deficyt empatii niestety :-(
Ostatnio zmieniony 24 sie 2019, 17:45 przez 4Rider, łącznie zmieniany 1 raz.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
skiper75
-#
Posty: 1318
Rejestracja: 30 maja 2019, 02:28

Koniec przerwy technicznej

Post autor: skiper75 »

A ja wykaze sie laicyzmem. Przyznam ze probowalem znalezsc ale nie znalazlem. W zwiazku z tym ze sam zalaczylem pare zdjec w tym watku chyba opacznie rozumiejac temat. Naswietl rys historyczny albo choc daj linka. Prosze. Bardzo.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Nie ma teraz linka do AT, ale dużo o tej sprawie jest w tym wątku, rys historyczny też jakoś zarysowany jest.
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
olowek74
-#
Posty: 77
Rejestracja: 29 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: Grójec

Koniec przerwy technicznej

Post autor: olowek74 »

Specjalnie założyłem konto na fb i w grupie zapasowe AT i... 16 sierpnia,zdaje się,pojawił się tam wpis,że praca nad nowym AT wre.Piszą się skrypty,trwają próby,jakieś zrzuty ekranowe na podparcie zaprezentowano nawet.Czekamy dalej.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

olowek74 pisze: 24 sie 2019, 18:29 Specjalnie założyłem konto na fb i w grupie zapasowe AT i... 16 sierpnia,zdaje się,pojawił się tam wpis,że praca nad nowym AT wre.Piszą się skrypty,trwają próby,jakieś zrzuty ekranowe na podparcie zaprezentowano nawet.Czekamy dalej.
Też to czytałem acz nie ma mnie oczywiście na fb :mrgreen:
I cieszy mnie to także 8-)
\
Ale o Wojtka się martwię, bo coś zamilkł, mimo mych bawełnianych ciągnięć za klawiaturę...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
olowek74
-#
Posty: 77
Rejestracja: 29 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: Grójec

Koniec przerwy technicznej

Post autor: olowek74 »

Wakacje.Zdjęcia robi.
Awatar użytkownika
Imperitus
-#
Posty: 2093
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:11
Lokalizacja: Toruń

Koniec przerwy technicznej

Post autor: Imperitus »

Byłoby sympatycznie gdyby wypaliło, długo czytałem AT- w pewnym momencie chciałem się zarejestrować ale umarło :-(
Bezcenne źródło informacji przepadło razem z tym serwisem.
"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."
Terry Pratchett – Maskarada
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

4Rider pisze: 24 sie 2019, 19:24 Ale o Wojtka się martwię, bo coś zamilkł, mimo mych bawełnianych ciągnięć za klawiaturę...
Już jestem, dzięki za troskę :-) , wiadomo - wakacje, to i na siedzenie przed kompem trochę mniej czasu. Rzeczywiście tak jak Koledzy piszą prace nad nową odsłoną AT trwają. Trochę się to przeciąga, bo chcielibyśmy, aby już na starcie było trochę treści ze starego AT (oczywiście takich, co do których nie będzie zastrzeżeń odnośnie praw autorskich). Jest to dość trudne, bo format danych zapisanych w zapasowej kopii AT wymaga żmudnego konwertowania na język "zrozumiały" dla nowego skryptu (dodam, że ten nowy jest supernowoczesny i bezpieczny). Ale pracuje nad tym już dwóch nie byle jakich informatyków, więc jestem ostrożnym optymistą...
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Koniec przerwy technicznej

Post autor: J.A. »

4Rider pisze: 24 sie 2019, 17:41 Ps: pisane z BlackBerry - dlatego brak polskich znaków, jakby co
Weź uszanuj język polski i pisz po polsku.
Polskie znaki dostępne są na wszystkich platformach od dobrych dziesięciu lat w systemie UTF (unicode).
Czysty gdy w necie nie używało się ogonków, bo się krzaczyły odeszły w niepamięć.
Pisane z iPada może dla tego nie ma problemów z polszczyzną.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
ODPOWIEDZ