[K] Aparat M39

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

oscylator
-#
Posty: 83
Rejestracja: 01 gru 2009, 08:16

[K] Aparat M39

Post autor: oscylator »

Masz kolejny Canon IIS2 , 24,99$, jeden licytujący, wygląd bardzo dobry. Szukajcie a znajdziecie.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

[K] Aparat M39

Post autor: 4Rider »

oscylator pisze: 06 paź 2019, 09:55 Szukajcie a znajdziecie.
Potwierdzam 8-) !
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

[K] Aparat M39

Post autor: Gringo997 »

Mnie udało się w tym roku kupić Voigtlander Bessa R za 1150 zł z obiektywem Jupiter-8 (50 f/2). Dalmierze się pojawiają ale trzeba być cierpliwym i regularnie się rozglądać. Prawdziwe okazje potrafią zniknąć w godzinę (głównie przez handlarzy). Ja szukałem kilka miesięcy.

Od siebie mogę polecić ten aparat (mam go 8 miesięcy) i zarówno celność jak i ekspozycja z tym aparatem to bajka. Wizjer w porównaniu do Leici jest na tym samym poziomie, a nawet lepszy od M4-2 (mój model ma 40 lat i wymaga czyszczenia). Jakość wykonania jest na prawdę w porządku. Aparat jest lekki i przyjemnie robi nim się zdjęcia. Jedyny minus konstrukcyjny moim zdaniem to mocowanie uchwytów na pasek. Jak się go nosi z obiektywem to lubi się "wywalić na plecy" więc niesiesz go z przednia soczewką obiektywu skierowaną w stronę słońca.
to ja zabiłem Laurę Palmer...
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

[K] Aparat M39

Post autor: 4Rider »

Gringo997 pisze: 06 paź 2019, 16:55 Mnie udało się w tym roku kupić Voigtlander Bessa R za 1150 zł z obiektywem Jupiter-8 (50 f/2).
No tak to okazyjna cena, ale za samo body, taki obiektyw to dodany gratis, nie ma co go wspominać ;-)
[chodzi o stosunkową wartość w pln, a nie o wartości optyczne obiektywu]
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

[K] Aparat M39

Post autor: Gringo997 »

4Rider pisze: 06 paź 2019, 17:03 taki obiektyw to dodany gratis, nie ma co go wspominać ;-)
Na początek jak nie masz żadnego szkła to przynajmniej możesz zacząć robić zdjęcia. Jakby był świetny to bym go nie wymienił na inny, ale ceny szkieł innych niż ruskie są spore więc potrzeba czasu żeby nazbierać na coś fajnego (a dostępność modeli w Polsce mniejsza niż z mocowaniem M-mount)
to ja zabiłem Laurę Palmer...
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

[K] Aparat M39

Post autor: 4Rider »

Gringo997 pisze: 06 paź 2019, 17:06
4Rider pisze: 06 paź 2019, 17:03 taki obiektyw to dodany gratis, nie ma co go wspominać ;-)
Na początek jak nie masz żadnego szkła to przynajmniej możesz zacząć robić zdjęcia. Jakby był świetny to bym go nie wymienił na inny, ale ceny szkieł innych niż ruskie są spore więc potrzeba czasu żeby nazbierać na coś fajnego (a dostępność modeli w Polsce mniejsza niż z mocowaniem M-mount)
Oczywiście, nawet powiedziałem to samo, ale trochę inaczej :-D
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
ODPOWIEDZ